Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Wtorek 1 marca 2005r.

KREWNIACY w TVP

Po wieloletnich staraniach Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi, po raz pierwszy w historii, reklama społeczna poświęcona idei Honorowego Krwiodawstwa będzie emitowana na antenie TVP.

TVP S.A.
włączyła się w kampanię KREWNIACY jako patron medialny i przeznaczyła na emisję spotu poświęconego idei Honorowego Krwiodawstwa, połączonego ze zbiórką publiczną wyjątkowo duży czas antenowy jaki dotychczas przydzielano na tego typu kampanie społeczne. Spot będzie emitowany przez trzy miesiące: kwiecień, lipiec i sierpień, średnio 3 razy dziennie na trzech kanałach: TVP1, TVP2, TVP3, w tym jeden raz dziennie w tzw. prime time, (tj. około 970 spotów w tym 300 w tzw. prime time).

28 marca 2005 r.
ruszyła na antenie TVP 8 sekundowa zapowiedź spotu. 30 sekundowy spot reklamy społecznej połączonej z publiczną zbiórką pieniędzy będzie emitowany już od 31 marca do końca kwietnia, później w okresie letnim (lipiec, sierpień 2005 r.).

Zbiórka Publiczna ma na celu pozyskanie środków na zakup autobusów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt do poboru krwi. Akcja pozyskiwania środków finansowych na ruchome stacje krwiodawstwa będzie także promowana na plakatach wielkoformatowych – bilbordach w całej Polsce.

Liczymy na „dobre serca” darczyńców, którzy poprzez wysłanie SMS-a lub połączenie telefoniczne przyczynią się do powodzenia zbiórki, a tym samym do zakupu autobusów do poboru krwi.Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.