Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Fundacja

Środa 3 pażdziernika 2007r.

Ranking mediów prasowych Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi

Ranking mediów prasowych publikujących artykuły dotyczące Honorowego Krwiodawstwa opracowany przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi


Projekt rankingu opracowanego przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi powstał po to, aby zachęcić media prasowe do publikacji artykułów na temat Honorowego Krwiodawstwa i sprawić, by temat HK zagościł na stałe w prasie ogólnopolskiej i regionalnej.

Ponadto zadaniem rankingu jest informowanie społeczeństwa o tych mediach prasowych, które najczęściej na swoich łamach publikują artykuły na temat Honorowego Krwiodawstwa..

Nasz ranking nie ocenia wartości merytorycznej artykułów, a jedynie uwzględnia fakt zamieszczenia takiego artykułu w danej gazecie. Ranking mediów tworzony będzie systematycznie w oparciu o informacje dostarczane Fundacji przez Instytut Monitorowania Mediów.

Ranking jest tworzony na podstawie blisko 800-set tytułów gazet i czasopism ogólnopolskich, regionalnych. Lista wszystkich tytułów.

Artykuły, które pojawiają się w prasie to przede wszystkim informacje na temat organizowanych zbiórek krwi, problemach polskiego krwiodawstwa, zmianach legislacyjnych itd. Są to również wywiady z honorowymi dawcami krwi, analizy polskiego systemu krwiodawstwa oraz podobnych systemów w innych krajach.

Co miesiąc będziemy Państwa informować, który tytuł prasowy w danym miesiącu opublikował najwięcej artykułów o HK. Miesięczne zestawienia pozwolą wyłonić lidera prasowego: kwartału oraz całego roku.

W tym miesiącu pozwoliliśmy sobie dodatkowo przybliżyć Państwu wyniki z miesiąca lipca (archiwum), tak aby bieżące zestawienie stało się bardziej klarowne i interesujące.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem.
"Rankingu Mediów Prasowych EFHDK - Wrzesień2007”


1 września – 30 września

Ranking zamieszczony poniżej powstał w oparciu o artykuły prasowe nt. Honorowego Krwiodawstwa, które ukazały się w okresie od 1 do 30 września.

Trzeci, tym razem wrześniowy ranking po raz kolejny przynosi zmiany w czołówce. Z piątego miejsca na pierwsze awansowały Super Nowości. Miejsce drugie zajmuje Gazeta Pomorska, która jak do tej pory po raz pierwszy pojawia się w naszym rankingu. Trzecie miejsce przypada Gazecie Olsztyńskiej na równi z Gazetą Krakowską utrzymującą się w czołówce poprzednich zestawień. Dziennik Wschodni Lubelski, Gazeta Wyborcza Opole ex aequo, tuż poza podium na miejscu piątym. Dalej Express Bydgoski (VII) będący liderem ubiegłomiesięcznego rankingu EFHDK, Gazeta Wyborcza Kielce i dziennik Nowiny, który również znalazł się na siódmej pozycji. Na dziesiątym miejscu zauważalny spadek - Dziennik Polski Kronika Krakowska (V i III miejsce w miesiącach lipcu i sierpniu).

Ranking tytułów prasowych w miesiącu sierpniu:

 1. Super Nowości
 2. Gazeta Pomorska
 3. Gazeta Krakowska
 3. Gazeta Olsztyńska
 5. Dziennik Wschodni Lubelski
 5. Gazeta Wyborcza Opole
 7. Express Bydgoski
 7. Gazeta Wyborcza Kielce
 7. Nowiny
10. Dziennik Polski Kronika Krakowska


          Liczba artykułów nt. HK w miesiącu wrześniu:
                  Gratulujemy laureatowi oficjalnego „Rankingu Mediów Prasowych EFHDK”.

Następny ranking już za miesiąc.


Archiwum z  poprzednich miesięcy:Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.