Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Czwartek 13 września 2007r.

Polskie gwiazdy wzorem dla Hollywood!!!

Ogólnopolska Akcja na rzecz Honorowego Krwiodawstwa

                  
   

Polskie gwiazdy wzorem dla Hollywood


Uroczyste rozpoczęcie projektu BrelOK KREWNIAKÓW - 19 września br. (środa) godzina 15:00, Empik Megastore, ul. Nowy Świat 15/17 w Warszawie. Inaugurację poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dwa dni później breloki krewniaków pojawią się w 95 salonach sprzedaży Empik w 44 największych miastach Polski oraz w sklepie internetowym krewniaków.

36 znanych polskich artystów - aktorów, muzyków, sportowców i dziennikarzy zachęca Polaków do zakupu breloka z grupą krwi. Dochód ze sprzedaży breloków wspiera zakup autobusu do poboru krwi im. Jana Pawła II.
Olga Bończyk, Katarzyna Cichopek, Mariusz Czerkawski, Renata Dancewicz, Ewa Gawryluk, Andrzej Grabarczyk, Marcin Hakiel, Krzysztof Ibisz, Robert Korzeniowski, Roman Kosecki, Aida Kosjan, Marek Kościkiewicz, Iwona Kubicz, Jacek Laszczkowski, Małgorzata Lewińska, Olaf Lubaszenko, Laura Łącz, Patrycja Markowska, Michał Milowicz, Marcin Mroczek, Andrzej Nejman, Radosław Pazura, Anna Popek, Justyna Sieńczyłło, Marek Siudym, Tomasz Stockinger, Andrzej Supron, Piotr Szwedes, Borys Szyc, Grażyna Torbicka, Jakub Wesołowski, Agnieszka Włodarczyk, Dorota Wellman, Małgorzata Wyszyńska, Marcin Velinov oraz Piotr Zelt włączyli się do tegorocznej edycji kampanii społecznej Krewniacy. Część z artystów wspiera działania Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi po raz kolejny. Tradycją już jest, że gwiazdy biorące udział w kampanii Krewniacy oraz w projekcie BrelOK Krewniaków zrezygnowały ze swoich honorariów.

„To największa kampania nt. Honorowego Krwiodawstwa, która bardzo zwraca uwagę. Dobrze, że krew jest koloru czerwonego, bo dzięki temu kampania jest jeszcze bardziej widoczna”
Borys Szyc

Biały symbol grupy krwi na czerwonym tle od początku jest motywem przewodnim Kampanii Krewniacy. W trakcie 10 lat działalności Fundacji, symbol ten stał się znakiem identyfikującym społeczność Krewniaków, która skupia ludzi dobrej woli.

„Działania Fundacji mają na celu uświadamianie ludziom jak cenny dar mogą ofiarować by ratować życie i zdrowie innych ludzi”
Radosław Pazura

Grupa krwi to symbol identyfikujący społeczność Krewniaków i pełni niezwykle ważną funkcję edukacyjną. Badania Millward Brown SMG/KRC wykazały, że niewielu Polaków zna swoją grupę krwi, a przecież jest to jedna z najważniejszych informacji o nas samych. Właśnie temu celowi służy BrelOK Krewniaków, choć jego znaczenie jest o wiele głębsze. BrelOK Krewniaków to wiele więcej niż przedmiot promocyjny. To świadome świadectwo niesionej pomocy drugiemu człowiekowi.

„Dzięki tej inicjatywie nawet Ci, którzy nie mogą z różnych powodów oddawać krwi, mogą mieć swój wkład w promocję idei Honorowego Krwiodawstwa” 
Małgorzata Wyszyńska

Nareszcie trafia do sprzedaży brelOK Krewniaków - najbardziej oczekiwany produkt na rynku

Nieprawdopodobny wynik badań MillwordBrown SMG/KRC.73% społeczeństwa czyli 3 z 4 Polaków chce go mieć. Dla wszystkich firm to marketingowe marzenie. Specjaliści z innych firm wydają fortuny, aby choćby trochę zbliżyć się do takiego nieosiągalnego wyniku. Przyjrzyjmy się, jak ten śmiały projekt będzie się rozwijał. Czy polski pomysł rzeczywiście będzie zaadoptowany na innych rynkach? Wszystko zależy od sukcesu w naszym kraju.

Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi zamierza rozszerzyć swoją kampanię na rzecz Honorowego Krwiodawstwa w innych krajach, stosując wzorce wykorzystane w polskiej kampanii, m.in. zaangażowanie gwiazd kina, mediów, sportu i muzyki.

Pierwszym partnerem projektu brelOK Krewniaków jest EMPIK. Włączył się do akcji udostępniając sieć 95 salonów sprzedaży w 44 największych miastach Polski jednocześnie przekazując na akcję swój dochód ze sprzedaży breloków.

Zdobądź brelok i autograf znanych osób!!!

Zapraszamy wszystkich Krewniaków z Warszawy i okolic. Przekaźcie to zaproszenie do swoich przyjaciół i znajomych. Niech Krewniacy licznie stawia się w warszawskim EMPIKU!

Jeśli masz koszulkę krewniaków z grupą krwi przyjdź w niej ubrany/a.

Opanujmy cały EMPIK! TO JEST NASZ DZIEŃ!

Dozobaczenia w środę 19 września o godz. 15.00 w EMPIKU na Nowym Świecie.


Komentuj Wszystkie komentarze
(4)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.