Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Poniedziałek 17 września 2007r.

Marcin Velinov w przeddzień startu projektu brelOK Krewniaków

Kochani Krewniacy!

Dziękuję, że jesteście z nami. Nasz ruch dynamicznie się rozwija. Wspaniałych Krewniaków przybywa. Ten aspekt działalności Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi jest dla mnie najważniejszy. Bowiem bez wsparcia i poparcia ludzi żadna tego typu działalność nie ma większego sensu.

Krewniacy, Stokrotne Dzięki!!!

Osiągnęliśmy w ostatnich miesiącach wielki sukces medialny. Tym bardziej, że okres letni jest trudny dla szpitali z powodu ograniczonej ilości Honorowych Dawców Krwi. Wiele operacji i zabiegów było odwoływanych. Aby zaradzić tej sytuacji, zachęcaliśmy Polaków przez 2 miesiące 20 razy dziennie do oddawania krwi na 6 stacjach TVP. W tym roku, do dnia dzisiejszego, zorganizowaliśmy wspólnie z Wami ponad 200 akcji poboru krwi na terenie całego kraju. Otworzyliście wiele KrewniacyClub na czele, których stoją wspaniali ambasadorzy - wolontariusze. Programy nasze rozwijają się z niespodziewanym dla nas rozmachem.

Istotnym jest też fakt, że dzięki akcji SMS pozyskaliśmy już około 1.800.000 pln na autobus do poboru krwi im. Jana Pawła II. Będzie to autobus najnowocześniejszy w Europie, a może nawet na Świecie. Jesteśmy w trakcie zamawiania autobusu. Mamy nadzieję, że uzbieramy również szybko resztę pieniędzy na specjalistyczne wyposażenie.

Ponieważ zbieramy środki na autobus już 3 lata, postanowiliśmy ten proces przyspieszyć. Dlatego wprowadzamy na rynek wyjątkowy, pełen klasy brelOK Krewniaków. Jedyny taki na Świecie. Jestem szczęśliwy, bo wierzę, że będzie to przełomowa chwila dla Krewniaków. Mamy wielką nadzieję, że nie tylko kupimy kilka autobusów do poboru krwi, ale też wreszcie swobodnie z jeszcze większą determinacją i skutecznością będziemy ratować ludzkie życie. Od dwóch lat nie mamy żadnego wsparcia ze strony jednostek państwowych, co nie pozwala nam pracować efektywnie, tak jak byśmy chcieli. Nie otrzymujemy wsparcia od najważniejszej instytucji w Polsce odpowiedzialnej za krwiodawstwo i krwiolecznictwo. Przez kilka lat dzięki środkom Ministerstwa Zdrowia Fundacja stworzyła wielkie dzieło, które wpisało się na zawsze w chlubną historię polskiego krwiodawstwa. Niewiarygodne jest to, że Państwo nie docenia tych działań, że je bagatelizuje i odrzuca. Cóż, czekamy nadal na oficjalne stanowisko urzędników Ministerstwa Zdrowia. Nigdy się nie poddajemy, a trudne sytuacje rodzą wspaniałe pomysły i zagrzewają nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Kochani Krewniacy, rozpoczynamy Kolejną ogólnopolską Akcję na rzecz Honorowego Krwiodawstwa ... 


                           

Uroczyste rozpoczęcie projektu BrelOK KREWNIAKÓW odbędzie sie 19 września br. tj. w środę o godzinie 15:00 w warszawskim Empik Megastore na ul. Nowy Świat 15/17, na które zapraszam Was serdecznie.

Na niespotykaną dotychczas skalę 36 znanych polskich artystów - aktorów, muzyków, sportowców i dziennikarzy zachęca Polaków do zakupu breloka z grupą krwi. Dochód ze sprzedaży breloków wspiera zakup autobusu do poboru krwi im. Jana Pawła II i Honorowe Krwiodawstwo.

Grupa krwi to symbol identyfikujący społeczność Krewniaków i pełni niezwykle ważną funkcję edukacyjną. Badania Millward Brown SMG/KRC wykazały, że niewielu Polaków zna swoją grupę krwi, a przecież jest to jedna z najważniejszych informacji o nas samych. Właśnie temu celowi służy BrelOK Krewniaków, choć jego znaczenie jest o wiele głębsze. BrelOK Krewniaków to wiele więcej niż przedmiot promocyjny. To świadome świadectwo niesionej pomocy drugiemu człowiekowi.
Nareszcie trafia do sprzedaży brelOK Krewniaków - najbardziej oczekiwany produkt na rynku. EMPIK jako pierwszy włączył się do akcji brelOK KREWNIAKÓW, jednocześnie przekazując na akcję swój dochód ze sprzedaży breloków.

Więcej informacji znajduje się tu.

Do zobaczenia w środę w EMPIKu w Warszawie!  Liczne grono Krewniaków przybędzie!

Od piątku można kupić brelOK Krewniaków we wszystkich EMPiKach w Polsce. Kochamy Was za to, że jesteście z nami. Świat z Krewniakami jest piękniejszy!

Krewniackie pozdrowienia!

Marcin Velinov
Twórca Kampanii Krewniacy


Komentuj Wszystkie komentarze
(1)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.