Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Środa 19 września 2007r.

Kampania brelOK KREWNIAKÓW z grupą krwi - ruszyła

Ogólnopolska Akcja na rzecz Honorowego Krwiodawstwa

brelOK!

KREWNIAKÓW

Polskie gwiazdy wzorem dla Hollywood19 września w EMPiK-u na Nowym Świecie w Warszawie, miało miejsce uroczyste rozpoczęcie projektu BrelOK KREWNIAKÓW z grupą krwi.

Od 21 września rusza sprzedaż we wszystkich salonach EMPiK w całej Polsce.

EMPiK jest pierwszym partnerem projektu brelOK Krewniaków. Włączył się do akcji udostępniając sieć 95 salonów sprzedaży w 44 największych miastach Polski jednocześnie przekazując na akcję swój dochód ze sprzedaży breloków.

 

Dochód ze sprzedaży breloków wspiera zakup autobusu do poboru krwi im. Jana Pawła II i Honorowe Krwiodawstwo w Polsce.

Projekt brelOK Krewniaków z grupą krwi inaugurowali wspólnie: twórca kampanii KREWNIACY Marcin Velinov oraz Laura Łącz, Małgorzata Lewińska, Aida, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Marek Siudym, Michał Milowicz, Piotr Szwedes, Piotr Zelt, Jacek Laszczkowski.

Krewniacy to niezwykła społeczność, w której gwiazdy kina, mediów, sportu oraz muzyki łączą się z Polakami , by pokazać, że w obliczu zdrowia i życia wszyscy jesteśmy równi
i że więcej nas łączy niż dzieli.

Do zakupu breloka z grupą krwi na plakatach i w spotach, zachęca Polaków 36 znanych polskich artystów - aktorów, muzyków, sportowców i prezenterów.

Grażyna Torbicka, Radosław Pazura, Małgorzata Wyszyńska, Anna Popek, Małgorzata Lewińska, Tomasz Stockinger, Patrycja Markowska, Andrzej Nejman, Borys Szyc, Olga Bończyk, Iwona Kubicz, Katarzyna Cichopek, Mariusz Czerkawski, Renata Dancewicz, Ewa Gawryluk, Andrzej Grabarczyk, Marcin Hakiel, Krzysztof Ibisz, Robert Korzeniowski, Roman Kosecki, Aida Kosjan, Marek Kościkiewicz, Jacek Laszczkowski, Olaf Lubaszenko, Laura Łącz, Michał Milowicz, Marcin Mroczek, Justyna Sieńczyłło, Marek Siudym, Andrzej Supron, Piotr Szwedes, Jakub Wesołowski, Agnieszka Włodarczyk, Dorota Wellman, Marcin Velinov oraz Piotr Zelt włączyli się do tegorocznej edycji kampanii społecznej Krewniacy. Część z artystów wspiera działania Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi już po raz kolejny. Tradycją jest, że gwiazdy biorące udział w kampanii Krewniacy oraz w projekcie BrelOK KREWNIAKÓW włączyły się do działań charytatywnie.

Uruchamiamy kolejny niezwykle ważny projekt, mający na celu pozyskiwanie środków na zakup autobusu do poboru krwi im. Jana Pawła II i wierzymy, że uda nam się dzięki temu zakupić nie tylko ten autobus, ale kilka następnych, tak potrzebnych dla polskiego krwiodawstwa.
Marcin Velinov

Działania Fundacji mają na celu uświadamianie ludziom jak cenny dar mogą ofiarować by ratować życie i zdrowie innych ludzi.
Radosław Pazura

Grupa krwi to symbol identyfikujący społeczność Krewniaków i pełni niezwykle ważną funkcję edukacyjną. Niewielu Polaków zna swoją grupę krwi, a przecież jest to jedna z najważniejszych informacji o nas samych. Właśnie temu celowi służy BrelOK Krewniaków, choć jego znaczenie jest o wiele głębsze. BrelOK Krewniaków to wiele więcej niż przedmiot promocyjny. To świadome świadectwo niesionej pomocy drugiemu człowiekowi.

„Dzięki tej inicjatywie nawet Ci, którzy nie mogą z różnych powodów oddawać krwi, mogą mieć swój wkład w promocję idei Honorowego Krwiodawstwa.”
Małgorzata Wyszyńska


Katarzyna Velinov – sekretarz EFHDK

 

 


Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.