Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Sobota 22 marca 2008r.

Wyniki publicznej zbiórki pieniędzy w ramach kampanii „Moim bohaterem jest…”

W czasie letniej kampanii reklamowej „Moim bohaterem jest…” trwającej od 15 lipca do 20 sierpnia 2007 r. wspaniali Krewniacy wysłali ponad 220 tysięcy smsów wspierając zbiórkę pieniędzy na zakup autobusu do poboru krwi. Tym samym, łacznie w trzech zbiórkach pieniędzy dzięki Wam zebraliśmy już 1.806 783,23 PLN!

Zeszłoroczna publiczna zbiórka pieniędzy prowadzona była w okresie od 15 lipca 2007 do 31 stycznia 2008 r., wystarczyło wysłać sms o treści "krew" na wskazany numer lub dokonać wpłaty na rachunek bankowy, by dołożyć swoją ciegiełkę do budowy żywego pomnika Jana Pawła II - najnowocześniejszego autobusu do poboru krwi. W ramach tej zbiórki zebrano 441 176,53 PLN.

„Naszym celem jest by pierwszy zakupiony autobus im. Jana Pawła II oraz kolejne jakie chcemy ofiarować Polakom, stały się najbardziej rozpoznawalnymi wśród społeczeństwa dzięki mediom, imprezom masowym, znanym osobistościom, które uczestniczyć będą w akcjach zbiórek krwi. Poprzez bezpośrednie dotarcie do wielu ludzi, chcemy szerzyć szczytne idee Honorowego Krwiodawstwa wśród osób, które nie są jeszcze Honorowymi Dawcami Krwi, tworząc wielką rodzinę KREWNIAKÓW” - mówi Marcin Velinov prezes Fundacji i twórca kampanii Krewniacy.

Telewizja Polska emitowała spot reklamujący zbiórkę w dziale reklam społecznych jako patron medialny bezfinansowo. Informacja o zbiórce publicznej na portalach internetowych została umieszczana dzięki współpracy z poszczególnymi portalami. Kampanię „Moim bohaterem jest…” wsparły takie gwiazdy jak: Katarzyna Figura, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Włodarczyk, Patrycja Markowska, Iwona Guzowska, Radosław Pazura, Marek Siudym, Mariusz Czerkawski, Marcin Velinov oraz Maciej Orłoś. Motywem przewodnim kampanii były dzieci i ich bohaterowie, czyli … rodzice Honorowi Dawcy Krwi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim KREWNIAKOM za wsparcie i udział w zbiórce. Zebrane środki zdecydowanie przybliżają nas do osiągnięcia zamierzonego celu, jakim jest zakup ruchomej stacji krwiodawstwa. Kwota, którą dysponujemy pozyskana łącznie w wyniku trzech edycji zbiórki publicznej pozwala na zakup autobusu w wersji bazowej. Osiągnęliśmy bardzo duży sukces, że dzięki ofiarności Polaków udało się zebrać tą imponującą kwotę 1.806 783,23 PLN! Dziękujemy i wierzymy, że nadal będziecie wspierać nasze działania.

Dziękujemy serdecznie naszym patronowi medialnemu TVP dzięki któremu informacja o zbiórce dotarła do szerokiego grona społeczeństwa.

Dziękujemy także operatorom sieci komórkowych ERA, HEYAH, IDEA, PLUS, SAMI SWOI za włączenie się w działania Fundacji, uruchomienie serwisu SMS na cel zbiórki, oraz przekazanie całkowitego dochodu netto na cel zbiórki.

Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi dziękuje wszystkim instytucjom i osobom prywatnym za włączenie się do akcji KREWNIACY.


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.