Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Poniedziałek 26 maja 2008r.

Jak promować krwiodawstwo - II Ogólnopolska Konferencja Promocji Honorowego Krwiodawstwa

Na trzydniowym spotkaniu w pod Radomiem, uczestniczyło 70 specjalistów II Ogólnopolskiej Konferencji Promocji Honorowego Krwiodawstwa. Organizatorem konferencji było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu. W prelekcjach, wykładach i spotkaniach uczestniczyli dyrektorzy i przedstawiciele jednostek „służby krwi” z całej Polski.

Promocja Centrów Krwiodawstwa i zdobywanie na ich rzecz pieniędzy. O tym głównie rozmawiali przez trzy dni uczestnicy Konferencji Promocji Honorowego Krwiodawstwa. Pracownicy „służby krwi” z całej Polski mówili o swoich dokonaniach, jak również i problemach, na jakie natrafiają podczas codziennej pracy. Jednym z podstawowych zagadnień była reklama i promocja honorowego krwiodawstwa.

Wykład na temat: Polityka Public Relations w „służbie krwi” wygłosił doktor Mateusz Kuczabski, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Krwi. Gospodarzem trzydniowej konferencji było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu, które otrzymało certyfikat ISO.

Uzyskanie certyfikatu jest potwierdzeniem wysokiej jakości pracy personelu, a także uwieńczeniem naszej ciężkiej pracy na rzecz dawców i biorców. „Jako jednostka posiadająca system zarządzania jakością ISO 9001/2001 jesteśmy wiarygodnym partnerem dla klientów zewnętrznych, którzy współpracują z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa” - powie dział Józef Waniek, dyrektor radomskiego centrum. „Stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi dawcy i wytwarzanych składników krwi” - dodaje dyrektor centrum.

Uczestnicy spotkania poza prelekcjami i rozmowami zawodowymi mieli też czas na integrację. Deszczowa pogoda sprawiła, że łono natury za mieniono na salę bankietową, gdzie odbyła się kolacja z atrakcjami. Spotkanie wzbogacił wyszukanym dowcipem radomski satyryk.

Ech Dnia - Radom, 26.05.2008


Monitoring mediów zapewnia PRESS SERVICE


Komentuj Wszystkie komentarze
(1)

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.