Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Piątek 6 czerwca 2008r.

Akcja Łańcuch Krewniaków od kuchni...

"Kiedy dowiedziałem sie o tej akcji (red. Łańcuch Krewniaków)  zaraz zgłosiłem naszą szkolę do udziału w niej. Szkoła promuje już honorowe krwiodawstwo, a teraz włącza się w akcje społeczne Krewniaków I-C-E.

Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym jest jedyna szkołą w powiecie wołowskim promującym honorowe krwiodawstwo i uczestniczące w akcjach Krewniaków. Działa przy szkole Klub HDK "Rokita", który ze względów finansowych nie przekształcił się w KrewniacyClub (chociaż jestem waszym ambasadorem), jednak aktywnie działam na tej płaszczyźnie, współpracując z EFHDK Krewniacy.

Przed otrzymaniem bilbordów i certyfikatu, Klub HDK, którego jestem "prezesem" zasponsorował wydruk tych kart (red. Oświadczeń Woli) w oryginale i rozprowadzano je podczas akcji poboru krwi w szkołach ponadgimnajalnych powiatu wołowskiego realizujących mój program "Akcja poboru krwi w każdej szkole. Podaj dalej!".

Młodzi ludzie są bardzo zainteresowani ta ideą i chętnie pobierają karty. Również w trakcie promocji klubu, społeczność lokalna była zainteresowana Oświadczeniami Woli. Mam ten przywilej, że uczę w szkołach średnich przysposobienia obronnego, a zwłaszcza zajęć z pierwszej pomocy, to daje mi czas i możliwość wyjaśnienia młodym ludziom idei krwiodawstwa, transplantacji i bycia lepszym człowiekiem, oddając tylko swoja cząstkę. Namawiam wszystkich do wspierania tych działań , gdyż młodzi ludzie chcą być potrzebni, chcą być zauważalni i są bohaterami wszystkich akcji społecznych na całym świecie. Teraz będziemy propagować karty Krewniacy I-C-E"

Pozdrawiam Adam Łyczko

Materiał nadesłany prez z uczestnika akcji "Łańcuch Krewniaków"


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.