Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Wtorek 16 września 2008r.

Marcin Velinov: - portal motokrewniacy.pl narogach.pl już czynny!

Z wielką radością informuję Was, że dzisiaj uruchamiamy długo przygotowywaną kampanię motOKrewniacy na drogach razem z polską Agencją Prasową i Policją.

Jest to jedyny profesjonalny motoryzacyjny portal w Polsce z czynną redakcją od 7.00 do 22.00. Dzisiaj uroczysta konferencja zainauguruje ten specjalny projekt. Jednym z elementów, na którym nam zależy jest to, by nie tylko nie brakowało krwi dzięki Krewniakom - Honorowym Dawcom Krwi, ale również potrzeby tego niezastąpionego leku były mniejsze. Bezpieczna, rozsądna i pełna zrozumienia jazda samochodem może się do tego przyczynić.

MotOKrewniacy to Krewniacy na drogach. Ludzie z klasą, na odpowiednim poziomie, ludzie, którym po prostu można zaufać. Uruchomienie akcji wspaniale składa się z przyjazdem do nas za miesiąc upragnionego autobusu do poboru krwi im. Jana Pawła II, który jest przecież właśnie jednostką jeżdżącą po drogach.

W kampanię włączyło się bardzo dużo gwiazd, politycy wszystkich ugrupowań ponad podziałami, którzy już dziś zapowiadają, że od tej pory będą jeździć jeszcze bezpieczniej i uważniej. Mam wielką nadzieję, że deklaracje te będą przestrzegane na zawsze. Dołączyli do nas: Sylwia Gruchała, Iwona Guzowska, Cezary Harasimowicz, Leszek Kuzaj, Małgorzata Lewińska, Laura Łącz, Michał Milowicz, Jolanta Mrotek, Maciej Orłoś, Radosław Pazura, Mateusz Pospieszalski, Marcin Prokop, Mariusz Pujszo, Robert Rozmus, Przemysław Saleta, Marek Siudym, Andrzej Supron, Piotr Szwedes, Daria Widawska, Adam Wolski, Grażyna Wolszczak, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Zelt, Joanna Zientarska, Włodzimierz Zientarski.

Zapraszam z radością dzisiaj od 13.00 na www.motokrewniacy.pl lub www.nadrogach.pl
ZAPRASZAMY !!!Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.