Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Środa 7 stycznia 2009r.

Kibice Kotwicy Kołobrzeg przeleją krew w słusznej sprawie

Kibice i piłkarze oraz zarząd kołobrzeskiej Kotwicy oddadzą krew, by pomóc 25 letniemu zawodnikowi choremu na białaczkę. To nic, że Jakub Ławecki nie gra w Kołobrzegu tylko w Stalowej Woli. Akcja oddawania krwi, jutro i pojutrze, będzie demonstracją solidarności świata piłkarskiego.

Jak informuje Stowarzyszenie Kibiców Kołobrzeskiej Kotwicy, wszyscy kibice chętni do oddawania krwi mogą to zrobić w czwartek o godzinie 8.00 w stacji krwiodawstwa przy szpitalu w Kołobrzegu. Dzień później, w piątek 9 stycznia, swoją krew oddawać będą piłkarze Kotwicy Kołobrzeg z trenerem Tomaszem Arteniukiem oraz zarządem klubu na czele. Wszelkie informacje związane z wizytą w szpitalu można uzyskać pod nr tel. 667-689-566.

Jakub Ławecki urodził się 10 marca 1984 roku w Lublinie. Tam, jako zawodnik Lublinianki, rozpoczął swoją piłkarską przygodę. W jego biografii można odnaleźć takie kluby jak Motor Lublin, Wisła II Kraków i Szczakowianka Jaworzno. W 2006 roku przeszedł do Stali Stalowa Wola, której barwy reprezentuje do dziś. 29 marca 2006 roku zadebiutował w kadrze młodzieżowej Polski. Kilka dni temu, tuż przed świętami, dowiedział się, że jest ciężko chory. Lekarze wykryli u niego ostrą białaczkę. Bardzo potrzebna jest mu krew oraz płytki krwi, które muszą być bez przerwy podawane aż do momentu przeszczepu szpiku, który czeka go za kitka miesięcy. Teraz więc, jak mówi trener Tomasz Arteniuk, czeka go najważniejszy mecz w życiu. W jego wygraniu potrzebuje pomocy.

Miasto, 07.01.2009


Monitoring mediów zapewnia PRESS SERVICE


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.