Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Wtorek 3 lutego 2009r.

Film „Krewniacy.pl” wideo na żądanie w cyfrowej telewizji JAMBOX

Z początkiem lutego br. śląska cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX bezpłatnie udostępnia swoim abonentom materiały multimedialne zrealizowane w ramach akcji społecznych, filmy edukacyjne i spoty reklamowe akcji: Krewniacy.pl, Życie po przeszczepie, Pij Mleko! Będziesz Wielki, Bezpieczny przejazd, 1% podatku, Akademia Bezpiecznego Samochodu oraz Piłeś, nie jedź.

Dzięki temu, abonent przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ma dostęp do filmów różnych kampanii społecznych, które do tej pory były dostępne w Internecie lub emitowane w wybranych kanałach telewizyjnych. Usługa to pozwala decydować użytkownikowi, co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej. Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać i obejrzeć interesujący go film lub spot edukacyjny, bowiem w jednym miejscu zostały zgromadzone materiały różnych akcji społecznych.

 

Do dyspozycji abonentów są materiały edukacyjne zrealizowane przez pięć fundacji społecznych. Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi udostępniła m.in. film „KREWNIACY.pl”, teledysk do piosenki "Życiodajny Lek" oraz „EKG” z płyty Krewniacy.pl. Dzięki stowarzyszeniu „Życie po przeszczepie” abonenci mogą zobaczyć animowany film dla dzieci pt. „Marzenie Adasia”, który tłumaczy problem przeszczepów w Polsce. W spisie dostępnych materiałów znalazły się również spoty informacyjne kampanii społecznej Pij Mleko! Będziesz Wielki! zorganizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy. Dodatkowo Fabryka Komunikacji Społecznej udostępniła materiały z kampanii „1% podatku”, „Akademia Bezpiecznego Samochodu” oraz „Piłeś, nie jedź”. „Bezpieczny przejazd” to film edukacyjny, zrealizowany przez Polskie Linie Kolejowe S.A., który został również dołączony do listy dostępnych multimediów.

„Poprzez naszą inicjatywę chcemy pokazać, że telewizja to nie tylko medium komercyjne” - mówi Bartłomiej Czardybon, prezes firmy SGT S.A., operatora telewizji JAMBOX. „Dzięki możliwościom technicznym naszej telewizji możemy zaoferować abonentom swobodę w wyborze filmów i materiałów multimedialnych, również tych o tematyce społecznej” - podkreśla.

JAMBOX jest otwarty na współpracę z fundacjami oraz stowarzyszeniami społecznymi, które chciałyby bezpłatnie umieścić swoje materiały na platformie telewizji.


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.