Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Poniedziałek 23 lutego 2009r.

Program DOBREJ G®UPIE -Ciszewski Public Relations dla KREWNIAKÓW

Agencja Ciszewski Public Relations rozpoczęła współpracę z Europejską Fundacją Honorowego Dawcy Krwi, na rzecz kampanii społecznej Krewniacy. Agencja Ciszewski Public Relations jest pomysł programu W DOBREJ G®UPIE.

Celem programu jest zaangażowanie partnerów biznesowych w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. Środki pozyskane z programu zostaną przeznaczone na zakup mobilnych stacji krwiodawstwa. Krew pobierana w autobusach będzie nieodpłatnie przekazywana do działającego na danym terenie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a następnie przekazana dla potencjalnych ofiar wypadków i osób przechodzących operacje w regionie zorganizowanej zbiórki krwi.

"W ciągu ostatnich lat prowadzimy intensywne działania zmierzające do promocji idei honorowego krwiodawstwa i transplantologii w Polsce. Uważam, że największym sukcesem jest 90 proc. poparcie polskiego społeczeństwa dla naszych działań. To dla nas wielki sukces i satysfakcja, ale jednocześnie wielkie wyzwanie. Potrzebujemy zaufanych partnerów, którzy pomogą nam realizować nasze cele" - mówi Marcin Velinov, Prezes Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi. "Jestem przekonany, że współpraca z agencją Ciszewski Public Relations pozwoli nam zaangażować przedsiębiorców w działania społecznej odpowiedzialności biznesu" - dodaje Velinov.

"Bardzo cieszę się, że jako agencja możemy włączyć się w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest to projekt, któremu przyświeca bardzo szlachetny cel - ratowanie ludzkiego życia. Mam nadzieję, że takie inicjatywy pozwolą zapewnić stabilność polskiego systemu krwiodawstwa" - mówi Sebastian Hejnowski, Dyrektor Zarządzający agencji Ciszewski Public Relations.


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.