Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Środa 17 czerwca 2009r.

Wybieram Kolej - Kolej Na Ciebie. Zostań Krewniakiem

Grupa PKP wraz z Fundacją KREWNIACY zainaugurowała w dniu wczorajszym na terenie Międzynarodowych targów Poznańskich podczas targów TRANSPORTA 2009 ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: ,,Wybieram Kolej - Kolej Na Ciebie. Zostań Krewniakiem !’’

W sposób spontaniczny i bezinteresowny ludzie z pierwszych stron gazet będą promować w specjalnym filmie w Poznaniu bezpieczną podróż pociągiem i honorowe krwiodawstwo na rzecz ofiar wypadków drogowych, tu m.in. J.Buzek, R.Kalisz, S.Niesiołowski, N.Rokita, Ł. Zagrobelny, Z. Wodecki, A. Perepeczko i wielu innych...

Wszystkich ludzi dobrej woli, chcących przyłączyć się do akcji, zapraszamy na zorganizowaną 18 czerwca w Poznaniu i Warszawie zbiórki krwi - kolejarze dla ofiar wypadków drogowych.

Poznań: Zbiórka krwi odbędzie się w dniu 18 czerwca w godzinach 10:00-15:00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście: Hol Wschodni (od ul. Głogowskiej). Przy wejściu na teren targów będą stały hostessy informujące, gdzie należy się udać. Hasłem umożliwiającym wejście będzie "krew".

Warszawa: Tego samego krew będzie można oddać w punkcie krwiodawstwa w gabinecie nr 6 na wysokim parterze budynku głównego, pawilon nr 1 Szpitala Wolskiego w Warszawie, przy ul Kasprzaka 17 (wejście od ul. Szarych Szeregów) od 8.30 do 12.00.

Naszemu spotkaniu podczas Tagrów, towarzyszyć będzie wystawa kolejowych atrakcji – salonka, którą podróżował m.in. Bolesław Bierut oraz jedyny w Europie przedwojenny parowóz oraz najnowocześniejszy ambulans do poboru krwi im. Jana Pawła II.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 16-19. czerwca 2009r. na ekspozycję na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

pkp.pl, 16.06.2009


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.