Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Piątek 26 czerwca 2009r.

Pierwszy limitowany zegarek szwajcarskiej firmy Roamer dla Fundacji Krewniacy...

Wiemy jak cenny jest czas…

Czy wiesz, że w Polsce co 15 sekund potrzebna jest krew, która ratuje ludzkie życie? W takich sytuacjach czas jest bezcenny. Liczy się każda sekunda i minuta. Właśnie to znaczenie czasu i jego świadomość przyświecały firmie Roamer do stworzenia pierwszego na świecie limitowanego zegarka, dla osób, które zdają sobie sprawę z tego jak bezcenny jest czas w ratowaniu ludzkiego życia.

Jest to model dla osób, które cenią piękno zegarków mechanicznych firmy Roamer oraz idee niesienia pomocy innym. Zakup limitacji Roamer to bardzo ważne wsparcie fundacji, ponieważ cały dochód z jego sprzedaży przekazywany jest na rzecz jej działań a przede wszystkim na zakup nowoczesnych, ruchomych stacji krwiodawstwa, które zwiększą ilość krwi w naszych szpitalach. Świadomość, odpowiedzialność, rzetelność są w tym momencie nie tylko cechami marki Roamer ale określają również cechy charakteru, osoby noszącej Krewniaczy zegarek Roamer. To grono bardzo zaszczytne.Każdy limitowany model Roamer poza logiem Krewniaków na tarczy posiada także indywidualną grupę krwi właściciela, która umieszczona jest na stalowej zapince. Logo Krewniaków symbolizuje nie tylko ideę krwiodawstwa, ale przede wszystkim filozofię niesienia pomocy innym. Ta limitacja przeznaczona jest dla osób, które identyfikują się z tą ideą. Obecnie zegarki te dostępne są tylko w najlepszych salonach zegarmistrzowskich w całej Polsce. Każdy model posiada numer limitacji oraz specjalny certyfikat świadczący o jego oryginalności i wyjątkowości. W wyjątkowym pudełku znajduje się też piękny
stalowy brelok z grupą krwi.


To prawdopodobnie pierwsza w Polsce limitacja, której opracowaniu przyświecała myśl niesienia pomocy innym. Nic więc dziwnego, że zegarek Roamer zyskał tak wielu znanych ambasadorów. Są to między innymi panie Małgorzata Lewińska i Grażyna Wolszczak oraz panowie: Radosław Pazura, Przemysław Saleta, Marek Siudym, Andrzej Supron i Marcin Velinov. Aktywne zaangażowanie polskich gwiazd w szlachetne działania fundacji, to olbrzymie wsparcie jakim jest dawanie przykładu innym ludziom. Kampania wizerunkowa jaka towarzyszy promocji zegarka jest niezwykle charakterystyczna ponieważ kształtują ją twarze znanych i cenionych artystów, których osobowości stanowią idealne odzwierciedlenie świetnej historii firmy Roamer oraz szlachetnych celów fundacji Krewniacy. To osoby z pasją, dużymi osiągnięciami sportowymi lub na scenie artystycznej a ponadto aktywnie wykorzystujące swoją popularność na rzecz pomocy innym.
Niezwykle rzadko zdarza się aby produkt zyskał wsparcie ze strony tak wielu gwiazd. Tylko tak szlachetny cel jakim jest pomoc innym mogły tego dokonać.Kilka faktów dotyczących limitowanego zegarka Roamer

MECHANIZM: Niezwykły, szwajcarski mechanizm z naciągiem automatycznym.
FUNKCJE: Wskazanie godzinowe, minutowe i sekundowe. Datownik na godzinie 3-ciej.
KOPERTA: Wykonana ze stali szlachetnej. Transparentny dekiel, przez który można oglądać prace mechanizmu. Koronka wykończona 18-to karatowym złotem. Średnica koperty 42 mm. Wodoszczelność 30m.
TARCZA: Grawerowana promieniście. Indeksy oraz wskazówki wykonane ze stali szlachetnej. Antyrefleksyjne, szafirowe szkło.
PASEK: Brązowy, skórzany z bezpiecznym zapięciem wykonanym ze stali szlachetnej. Zapinki z oznaczeniem grupy krwi właściciela.
LIMITACJA: 999 sztuk

Więcej informacji: www.roamer-krewniacy.pl


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.