Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Czwartek 16 lipca 2009r.

ING Usługi Finansowe S.A. partnerem Fundacji Krewniacy

ING, które od kilkunastu lat ubezpiecza Polaków i zachęca społeczeństwo do podejmowania działań chroniących życie, zdecydowało się długofalowo wspierać fundację Krewniacy.

W Polsce co 15 sekund potrzebna jest krew, by ratować ludzkie życie. Dlatego każda inicjatywa zachęcająca Polaków do oddawania krwi jest niezwykle cenna. Pierwszym elementem współpracy ING Usługi Finansowe S.A. i Krewniaków jest finansowa pomoc ze strony firmy wspierająca pracę najnowocześniejszego na świecie autobusu do poboru krwi im. Jana Pawła II – mobilnej stacji krwiodawstwa – wyposażonego w niezbędną aparaturę i pięć stanowisk do pobierania krwi, by mógł wyruszyć w Polskę i przy obsłudze medycznej WCKiK i RCKiK pobierać krew od dawców.

Współpraca z Fundacją Krewniacy to element prowadzonej przez ING kampanii edukacyjnej „Porozmawiajmy o życiu”. Oprócz finansowego wsparcia pracy autobusu do poboru krwi im. Jana Pawła II, ING Usługi Finansowe S.A. będzie promować ideę krwiodawstwa w materiałach reklamowych i internecie, a także wraz z Krewniakami wyruszy do kilkunastu miast w Polsce, gdzie przeprowadzone zostaną specjalne plenerowe zbiórki krwi.

„Współpraca z Fundacją Krewniacy to wyraz prowadzonych przez ING Usługi Finansowe S.A. działań edukacyjnych. Będziemy zachęcać Polaków, by stali się odpowiedzialni i zaangażowali się w zbiórki krwi, podkreślając jednocześnie znaczenie tego typu akcji dla ratowania życia. Promocja tych działań to element szerszej kampanii edukacyjnej ‘Porozmawiajmy o życiu’. Takie przedsięwzięcia budują świadomość i konieczność ochrony życia w każdym jego momencie” – mówi Tomasz Bławat, prezes ING odpowiedzialny za ubezpieczenia i emerytury w Polsce.

Współfinansowany przez ING Usługi Finansowe S.A. autobus do poboru krwi dotrze do dawców krwi w całej Polsce. W kilkunastu miastach naszego kraju w okresie wakacyjnym odbywać się będą imprezy plenerowe. Zebrana w trakcie ich trwania krew zostanie przekazana stacjom krwiodawstwa, obsługującym akcję na danym terenie, a następnie trafi do ofiar wypadków i osób potrzebujących transfuzji krwi. Każda osoba, która pojawi się na akcji, otrzyma pamiątkę – rodzinny portret wykonany w profesjonalnym atelier fotograficznym zorganizowanym przez ING. Firma zadba również o najmłodszych, przejmując nad nimi opiekę w czasie, kiedy rodzice oddawać będą krew w ambulansie.

18 lipca autobus Krewniaków pojawi się w Sosnowcu. Następnie przyjedzie m.in. do Krakowa, Szczecina, Wrocławia, Łodzi i Warszawy.

Więcej o autobusie im. Jana Pawła II
ING w internecie


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.