Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Poniedziałek 24 sierpnia 2009r.

Akcja zbiórki krwi w Warszawskim EMPARKU w najbliższy czwartek

EMPARK Mokotów Business Park w Warszawie włącza się w kampanię Krewniacy, której inicjatorem jest Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi. W najbliższy czwartek, 27 sierpnia br., pracownicy największego kompleksu biurowego w Polsce będą mogli oddać krew w najnowocześniejszej w kraju Mobilnej Stacji Krwiodawstwa.

Mobilna Stacja Krwiodawstwa - wyjątkowy Ambulans do poboru krwi im. Jana Pawła II, przybędzie do EMPARKU w czwartek, 27 sierpnia br. Krwiobus stanie na placu głównym obiektu (część parkingowa), przy budynku Mars. Akcja poboru krwi odbędzie się w godzinach 8.00 - 15.00.

Krew może oddać każda zdrowa osoba od 18 do 60 roku życia w przypadku kobiety i 65 roku - w przypadku mężczyzny. Mężczyźni mogą oddawać krew co 2 miesiące, natomiast kobiety - co 3 miesiące. Aby wziąć udział w akcji, należy przyjść z dokumentem tożsamości do punktu rejestracji (będzie on ustawiony przy autobusie do poboru krwi), wypełnić formularz i zgłosić się do lekarza, który przeprowadzi wywiad. Na podstawie oceny stanu zdrowia zdecyduje on, czy można w danym dniu oddać krew. Obsługę medyczną akcji poboru krwi w ambulansie pełni Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.

Na największy w Polsce kompleks biurowy EMPARK składa się dziewięć biurowców. W EMPARK Mokotów Business Park swoją siedzibę lub oddział blisko 140 międzynarodowych korporacji oraz firm krajowych. Pracuje w nim łącznie niemal 14 tysięcy osób. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi ponad 109 tys. m2.


Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.