Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Środa 30 września 2009r.

Wyniki akcji piaseczyńskiego KrewniacyClub Wincanton...

W zeszły czwartek w pod piaseczyńskim oddziale Wincanton Polska Sp. z o.o. ponownie stanął, zaprzyjaźniony z KrewniacyClub Wincanton autobus - ambulatorium do poboru krwi. Tym razem krew była zbierana na rzecz dzieci chorych na białaczkę z Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Dodatkowo akcja była poszerzona o zgłaszanie się chętnych do Banku Dawców Szpiku Kostnego Fundacji Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

Chęć oddania krwi zgłosiło aż 90 osób, w tym wielu mieszkańców Piaseczna i okolic. Niestety z uwagi na warunki jakie należy spełnić chcąc oddać krew (nawet katar jest tymczasową przeszkodą) krew oddało 28 osób. Zebrano więc niecałe 13 litrów krwi.

Do Banku Dawców Szpiku Kostnego zgłosiło się aż 29 osób. To ogromny sukces. Warto podkreślić, że przy okazji akcji skierowanej do mieszkańców Wrocławia przedstawiciele fundacji przyjęli zaledwie 15 deklaracji.

Zachęcamy pozostałe oddziały i firmy do zorganizowania kolejnych akcji oddawania krwi oraz poszerzenia ich o zgłaszanie dawców szpiku kostnego. Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz-Olszewskiej zaproponowała, że jej członkowie dotrą do każdego miasta. Jeśli potrzebujecie bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Anną Perdzyńską, Specjalistą ds. Rozliczeń i Analiz, (22) 711 60 51, anna.perdzynska@wincanton.pl.

Zachęcamy pozostałe kluby KrewniacyClub do opisywania podejmowanych działań. Opisy zostaną zamieszczone w serwisie Krewniacy.pl


RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.