Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Sobota 27 stycznia 2007r.

Zostań Ambasadorem KrewniacyClub!

Jeśli chciałbyś zorganizować, bądź organizujesz zbiórki krwi, jesteś Honorowym Dawcą Krwi lub chciałbyś w inny sposób szerzyć ideę Honorowego Krwiodawstwa, weź udział w naszej akcji.

W związku z przygotowaniami do wprowadzenia w życie nowego projektu fundacji - KrewniacyClub, zachęcamy wszystkich aktywnych zwolenników idei Honorowego Krwiodawstwa do uczestnictwa w realizacji tego projektu.

Jeżeli chcesz pomagać innym, działasz społecznie w swoim środowisku lokalnym, jesteś sprawnym organizatorem różnego rodzaju przedsięwzięć, w życiu wyznajesz  i urzeczywistniasz wartości Honorowego Krwiodawstwa, potrafisz zachęcić innych do idei HK - szukamy właśnie osób takich jak TY!Poszukujemy osób do współtworzenia elitarnego programu KrewniacyClub


KrewniacyClub zrzeszać będzie wszystkich tych, dla których idea Honorowego Krwiodawstwa jest bliska, bez względu na wiek i możliwość bycia Honorowym Dawcą Krwi. Do KrewniacyClub będą mogli należeć zarówno Honorowi Dawcy Krwi oraz osoby, które z różnych powodów nie mogą oddawać krwi, ale którzy chcieliby w inny sposób wspierać Honorowe Krwiodawstwo.


Zostań Ambasadorem KrewniacyClub !

Ambasador KrewniacyClub jest założycielem lokalnego klubu oraz organizatorem i koordynatorem działań podejmowanych przez klub, w miejscu jego działalności.

W świecie dyplomacji - Ambasador powinien m.in. być godnym reprezentantem oraz promotorem swojego kraju. Podobne zadania stać będą przed Ambasadorem KrewniacyClub, który w godny sposób powinien reprezentować Honorowe Krwiodawstwo oraz promować tę ideę w swoim środowisku. Ponadto Ambasador KrewniacyClub będzie reprezentował Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi.Jak zostać Ambasadorem KrewniacyClub?

By otrzymać akredytację Ambasadora KrewniacyClub czyli pisemną zgodę fundacji na pełnienie tego stanowiska należy:

• Zorganizować zbiórkę krwi,
• Wypełnić ankietę

Zbiórka Krwi:
Kwestią nadrzędną organizacji zbiórek krwi, jest oczywiście pozyskanie krwi! Jednak organizacja zbiórki krwi jest najbardziej aktywną formą promocji Honorowego Krwiodawstwa.

Organizacja zbiórki krwi, postawiona przed osobami aplikującymi, ma na celu wykazanie się ich umiejętnościami organizacyjnymi oraz zdolnościami pozwalającymi skutecznie promować ideę Honorowego Krwiodawstwa. Istotnym dla fundacje jest podjęcie się takiego zadania w bliskiej przyszłości (do 30 kwietnia br.)

Ankieta: 
Ankieta w połączeniu z organizacją lub deklaracją organizacji zbiórki Krwi, jest formą wyłonienia najbardziej odpowiednich osób do propagowania idei krwiodawstwa oraz reprezentowania KrewniacyClub.

Nagrody konkursu:

Nagrodami w konkursie jest wyjazd organizacyjno - integracyjny laureatów konkursu oraz przedstawicieli EFHDK w dniach 20-22 kwietnia. Dokładne informacje co do wyjazdu zostaną przekazane zwycięzcom tuż po zakończeniu konkursu.


W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Termin trwania konkursu: 27.01 - 10.02.2007 r.

UWAGA !!!  Konkurs został przedłużony do dnia 31.03.2007 r.!!!


Konkurs organizowany jest przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi.

PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE Z REGULAMINEM KONKURSU ORAZ INSTRUKCJĄ ORGANIZACJI ZBIÓRKI KRWI POD PATRONATEM EFHDK
.


Regulamin konkursu   

Ankieta

Informacje o organizacji zbiórek krwi znajdują się tu.

 


Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.