Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Czwartek 25 stycznia 2007r.

Weź udział w konkursach Fundacji

Z inicjatywy KREWNIAKÓW zrzeszonych na Forum Krewniacy.pl i w Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi, a także wielu osób współpracujących z Fundacją, zainaugurowano równolegle dwa konkursy, których tematyka ma na celu nie tylko promowanie honorowego krwiodawstwa, ale i uświadomienie rzeszy zmotoryzowanych rodaków istoty bezpieczeństwa i kultury na drogach - savoire vivre na drodze.

KONKURS na projekt plakatu promującego HK: 

Konkurs na projekt plakatu promującego Honorowe Krwiodawstwo, skierowany jest do wszystkich, którzy pragną by idea ta nieustannie bza propagowana  i zdobywała serca kolejnych potencjalnych dawców. Może właśnie stworzone przez uczestników konkursu plakaty, sprawią, że nasze społeczeństwo zdecydowanie w większym zakresie zainteresuje sie  swoją ideą Honorowego Krwiodawstwa i dostrzeże wagę potrzeby pomocy drugiemu człowiekowi. Dotychczasowi uczestnicy konkursy, tworząc swoje dzieła, wykazali się pomysłowością i wszechstronnością, próbując zachęcić potencjalnych odbiorców, by Ci skierowali kroki do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i tam zasięgali dalszych informacji.

Informacje o konkursie na plakat promujący Honorowe Krwiodawctwo
Regulamin Konkursu

KONKURS na projekt logotypu kampani MotoKREWNIACY:

Konkurs na logotyp MotoKREWNIACY, ma z kolei na celu zachęcenie społeczeństwa do aktywnego udziału w kampanii promującej bezpieczeństwo i kulturę na naszych drogach. Skierowany jest głównie do kierowców, gdyż to oni najczęściej nie tylko są ofiarami wypadków, ale i wypadki powodują, często przez swą brawurową jazdę. Konkurs i kampania mają w skuteczny sposób nakłonić kierowców do zmiany swoich zachowań i skłonić do refleksji nad umiejętnościami nie tylko własnymi, ale i pozostałych uczestników ruchu.

Informacje o konkursie na logotyp MotoKREWNIAKÓW
Regulamin do konkursu

 

Mamy nadzieję, że oba zainicjowane przez nas konkursy spotkają się z poparciem społeczeństwa i wpłyną na stan świadomości Polaków odnośnie wyżej wymienionych kwestii. Chcielibyśmy, by propagowane przez nas idee trafiły na podatny grunt i zachęciły Państwa do przejęcia inicjatywy w dalszym ich krzewieniu. 

 


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.