Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Środa 4 kwietnia 2007r.

Konkurs „Zostań Ambasadorem KrewniacyClub” rozstrzygnięty!

Konkurs pt. „Zostań Ambasadorem KrewniacyClub" zorganizowany przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi został rozstrzygnięty. W czasie trwania konkursu tj. od 27 stycznia br. do 31 marca br. odnotowaliśmy spore zainteresowanie programem KrewniacyClub. Czterdziestu laureatów konkursu, tytułowych Ambasadorów KrewniacyClub, zostało zaproszonych do uczestnictwa w pierwszej fazie tworzenia programu.

Nagrodą w konkursie jest uczestnictwo w tworzeniu prestiżowego programu jakim jest KrewniacyClub oraz wyjazd organizacyjno - integracyjny do Oblas - nadwiślanej miejscowości położonej nieopodal ruin zamku w Janowcu Lubelskim w obrębie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego (woj. Lubelskie) w dniach 20-22 kwietnia br. Relację z wyjazdu szeroko opiszemy tuż po jego zakończeniu.

KrewniacyClub
jest nowym programem Fundacji skierowanym do Honorowych Dawców Krwi oraz do aktywnych zwolenników idei Honorowego Krwiodawstwa. KrewniacyClub zrzeszać będzie wszystkich tych, dla których idea Honorowego Krwiodawstwa jest bliska, bez względu na wiek i możliwość bycia Honorowym Dawcą Krwi. Do KrewniacyClub będą mogli należeć zarówno Honorowi Dawcy Krwi oraz osoby, które z różnych powodów nie mogą oddawać krwi, ale którzy chcieliby w inny sposób wspierać Honorowe Krwiodawstwo.

Ambasador KrewniacyClub jest założycielem lokalnego klubu oraz organizatorem i koordynatorem działań podejmowanych przez klub, w miejscu jego działalności.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie była organizacja zbiórki krwi w okresie od rozpoczęcia konkursu do końca kwietnia br. oraz wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety dotyczącej m.in. propozycji promocji HK.

Laureatom konkursu gratulujemy i do zobaczenia w Oblasach już niedługo. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.

Przypominamy, że zbiórki krwi są bardzo ważnym elementem stabilnego systemu krwiodawstwa i pomimo tego, iż konkurs już się zakończył, zachęcamy do organizacji zbiórek krwi w Waszych szkołach, uczelniach, miejscach pracy. Więcej informacji znajduje się tu.Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.