Centra krwiodawstwa


aaa

Przyjaciele Krewniaków


Partnerzy/Patroni


Polecamy


Szukaj

Podaj frazę do wyszukania.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o HK i KREWNIAKACH. Zapisz się.


aac

Informacje

Poniedziałek 7 maja 2007r.

Wyjazd do Oblas Ambasadorów KrewniacyClub

W dniach 20-22 kwietnia odbył się wyjazd integracyjno-szkoleniowy do Oblas k. Janowca, pierwszej grupy przyszłych Ambasadorów KrewniacyClub oraz pracowników Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi, w tym Prezesa Marcina Velinov.

Blisko trzydziestu uczestników szkolenia miało okazję poznać osobiście założycieli EFHDK, zapoznać się z działalnością, osiągnięciami i planami na przyszłość Fundacji. Szczegółowo zostało przeprowadzone szkolenie z nowego programu Fundacji KrewniacyClub oraz nowoczesnych form promocji Honorowego Krwiodawstwa.

Bardzo ważnym punktem wyjazdu było szkolenie z marketingu przeprowadzone przez znanego specjalistę z tego zakresu Mariusz Woźnickiego z Harder&Harder WoM Agency oraz szkolenie z podstaw Public Relations przeprowadzone przez dyrektora generalnego Polskiej Akademii Public Relations - Adama Jarczyńskiego. Nie zabrakło zabaw integracyjnych, tych oficjalnych i tych trochę mniej. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję pojeździć na kładach, zwiedzić Kazimierz Dolny, a wieczorami zintegrować się podczas kolacji przy grillu.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymał dyplom poświadczający jego udział w nim. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Natomiast zdeklarowanym Ambasadorom KrewniacyClub życzymy owocnej pracy i satysfakcji, której z pewnością Wam nie zabraknie.

Uczestnikami szkolenia byli laureaci konkursu Fundacji „Zostań Ambasadorem KrewniacyClub, który trwał od 27 stycznia br. do 31 marca br. Warunkiem uczestnictwa w konkursie była organizacja zbiórki krwi w okresie od rozpoczęcia konkursu do końca kwietnia br. oraz wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety dotyczącej m.in. propozycji promocji Honorowego Krwiodawstwa.

KrewniacyClub jest nowym programem Fundacji skierowanym do Honorowych Dawców Krwi oraz do aktywnych zwolenników idei Honorowego Krwiodawstwa. KrewniacyClub zrzesza wszystkich tych, dla których idea Honorowego Krwiodawstwa jest bliska, bez względu na wiek i możliwość bycia Honorowym Dawcą Krwi. Do KrewniacyClub mogą należeć zarówno Honorowi Dawcy Krwi jak i osoby, które z różnych powodów nie mogą oddawać krwi, ale którzy chcieliby w inny sposób wspierać Honorowe Krwiodawstwo.

Ambasador KrewniacyClub jest założycielem lokalnego klubu oraz organizatorem i koordynatorem działań podejmowanych przez klub w miejscu jego działalności.

Prelegentom z Harder&Harder WoM Agency oraz z Polskiej Akademii Public Relations gorąco dziękujemy.

Cieszymy się, że możemy poinformować Was, że uruchomiliśmy stronę programu KrewniacyClub do odwiedzenia, której serdecznie zapraszamy  www.krewniacyclub.pl .

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami z wyjazdu.

 

 


Komentuj Wszystkie komentarze
(0)

Archiwum

RCKiK


Krewniacy polecająZamknij

Skomentuj artykuł


Podaj kod z obrazka (5 znaków)
Zamknij

Napisz do nasPodaj kod z obrazka (5 znaków) (Podaj kod)

* oznaczono pola wymagane
Katarzyna Velinov, krewniacy, Marcin Velinov

Krewniacy - Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi 
adres do korespodencji : Domaniewska 35A lok 41, 02-672 Warszawa, Tel. 602 33 11 33
© 2012 KEFHDK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Światowa Fundacja Promocji Krwiodawstwa - Krew dla Życia
ul. Mokotowska 58/10, 00-543 Warszawa, Tel./fax 22 620 51 52
© 2011 SFPKKZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.